به منظور حضور در مسابقات جهانی نوجوانان 2014 چین تاپیه؛

دیدارهای انتخابی تیم ملی نوجوانان به منظور معرفی برترین نفرات برای حضور در مسابقات جهانی نوجوانان 2014 چین تایپه،‌ در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو؛

مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان در دو بخش دختران و پسران،‌ به منظور حضور در مسابقات جهانی نوجوانان 2014 چین تایپه و کسب سهمیه المپیک نوجوانان، آبان ماه سال جاری در خانه تکواندو برگزار می شود.

به منظور برگزاری هرچه بهتر این دوره از رقابتها و معرفی برترین نفرات برای حضور در ترکیب تیم ملی،‌ کمیته مسابقات فدراسیون سهمیه حضور در این دیدارها را به (مدال آوران مسابقات آسیایی،‌ جهانی، قهرمانی کشور و مدعیان حاضر در رقابتهای لیگ برتر و دسته یک این رده سنی) و متولدین 11/10/75 الی 10/10/78 تعلق داد.

بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته،‌ زمان برگزاری دیدارها در بخش پسران و در اوزان فرد روز چهارشنبه هشتم آبان ماه و در اوزان زوج روز پنج شنبه 9 آبان اعلام شده است.

همچنین در بخش دختران نیز تکواندوکاران اوزان فرد روز پنج شنبه 16 آبان و هوگوپوشان اوزان زوج روز جمعه 17 آبان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مهلت ثبت نام تکواندوکاران پسر شرکت کننده در این دوره از مسابقات،‌ روز یکشنبه 28 مهرماه و هوگوپوشان دختر نیز روز چهارشنبه هشتم آبان ماه اعلام شده است.نویسنده: Admin
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code